اتصالات

قیمت و خرید انواع اتصالات صنعتی

جهت انشعاب گیری ها، تغییر مسیر لوله، تغییر اندازه لوله و … ، قطع و بستن خطوط از اتصالات استفاده می شود. اتصالات دارای زیر مجموعه های زیاد و مختلفی هستند که میتوان به مواردی چون: زانویی، انشعابات (Boss) و کوپلینگ اشاره کرد. با توجه به نوع اتصال که ساکت، دنده ای یا جوشی باشد، نوع اتصالات نیز تغییر میکند. بر حسب نسبت فشار خطوط، استاندارد های مختلفی تعریف شده اند برای مثال استاندراد ASME B16.9 برای انشعاباتی با کاربرد های عمومی مناسب است. و یا استاندارد ASME B16.31 برای خطوط با فشار بالا در نظر گرفته شده.

انواع اتصالات در صنعت های مختلف

اگر بخواهیم به نمونه هایی از اتصالات اصلی موجود در صنعت نفت و گاز پتروشیمی اتصالات صنعتی متناسب با محل مصرف، نوع سیال، فشار کاری مورد نظر و دیگر پارامتر های فنی اشاره کنیم میتوانیم انواع دسته بندی های زیر را نام ببریم:

از لحاظ پروسه تولید: به دو نوع بدون درز و درز دار

از لحاظ نوع اتصال: به دو شکل اتصال دنده ای و جوشی

از لحاظ فشار کاری: در این صورت به رده ها و کلاس های مختلف بستگی دارد مانند کلاس های 1500 – 2500 – 900 – 400 – 600 – 300 – 150 و رده های مختلفی مانند 40S – 10S -5S SCH و …

از لحاظ متریال و نوع آن: 304L – 316L – 316 – 310 – 321 – 304 و …

از لحاظ سایز هم از 1/8 تا 24 اینچ

ولو تجهیز

فروشگاه ولو تجهیز دارای تیم تخصصی با سابقه ای چندین ساله در زمینه واردات و تامین انواع متریال پایپینگ از جمله فلنج ها و ولو های صنعتی در قلب بازار تهران می باشد. فروشگاه اینترنتی ولو تجهیز علاوه بر واردات و تامین انواع فلنج، قادر به تامین انواع ولو ها و لوله های مانسمان و درزدار، گسکت و اتصالات در سایزها و آلیاژهای مختلف نیز می باشد. برای مشاوره و سفارش میتوانید از قسمت تماس با ما، با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید و یا با مراجعه به بخش گفتگوی آنلاین (آیکن هدفون پایین صفحه) با کارشناسان ما صحبت کنید.

برای دیدن نوشته هایی که دنبال آن هستید تایپ کنید.