آموزش نصب گسکت EPDM روی لوله GRP

در ویدیویی که در این صفحه مشاهده می‌کنید، نحوه نصب گسکت EPDM روی لوله GRP آموزش می‌دهد.

گسکت EPDM

گسکت لاستیکی EPDM موارد کاربرد آن در لوله کشی ها، مخازن و سیستم های آبی است که خوردگی در آن وجود ندارد و هم اثر پارامتر هایی مانند فشار و دما و … کم باشد. این گسکت از برش ورق های لاستیک به وجود می‌آید. در یک نوع تقویت شده آن از رینگ فلزی در آن ها استفاده شده تا در فشار های بالا مناسب باشند.

قیمت و خرید گسکت EPDM

برای اطلاع از قیمت باید به این نکته اشاره کنیم که قیمت این تجهیزات ثابت نبوده و قیمت آنها با توجه به نوسانات بازار، مواد اولیه استفاده شده در آن و سایز آنها می‌باشد. معمولا افرادی که به دنبال خرید گسکت هستند باید با فروشگاه های اینترنتی و حضوری تماس حاصل کنند و قیمت روز تجهیزاتی چون این واشر های EPDM را جویا باشند. برای اطلاع از قیمت گسکت میتوانید با واحد فروش شرکت ولو تجهیز تماس حاصل فرمایید تا آخرین قیمت انواع گسکت مد نظر برای شما ارسال شود.

لوله GRP

لوله GRP که مخفف Glass Reinforced Plastic می‌باشد، درواقع لوله پلاستیکی مسلح شده است که با استفاده از الیاف فایبر گلاس و شیشه تولید شده. این لوله از انواع لوله های ترموستینگ (گرما سخت) است و یکی از مزیت های مهم آن مقاومت مکانیکی بالای آن است.

این لوله ها از جمله مستحکم ترین لوله های تک جداره بازار هستند و بیشتر در خطوط انتقال آب تا حدود 200 بار فشار استفاده می‌شوند. در مکان هایی که لوله پلی اتیلن تحمل نیروی هیدرولیکی را نداشته باشد، از لوله جی آر پی برای انتقال سیال استفاده می‌شود. همچنین اتصال های لوله های GRP در دو دسته پیوسته و ناپیوسته در بازار موجود هستند.

آموزش نصب گسکت EPDM روی لوله GRP را در زیر مشاهده می‌کنید.

برای دیدن نوشته هایی که دنبال آن هستید تایپ کنید.